• Płatność

Płatność

W przypadku każdej formy dostawy można dokonać przedpłaty (płatność online lub tradycyjny przelew bankowy na konto) albo zapłacić za zamówienie przy odbiorze towaru.


Wpłata na konto bankowe

Wpłaty tradycyjnym przelewem należy dokonywać na konto bankowe podane w potwierdzeniu złożenia zamówienia, wysyłanym do Państwa e-mailem. Należy mieć na uwadze, że w przypadku tradycyjnego przelewu bankowego czas przesyłania wpłaty z banku nadawcy do banku odbiorcy wynosi od kilku do kilkunastu godzin.


Płatność online

Wpłaty można dokonać natychmiast przy złożenia zamówienia. Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl     dp_logo_bw_white-80x23(1).png

Płatność przy odbiorze

Dla każdej formy dostawy dostępnej w naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania płatności przy odbiorze. W przypadku przesyłki za pobraniem należy uiścić opłatę za zamówienie w momencie odbioru przesyłki (odpowiednio do formy wysyłki - u kuriera, na poczcie lub w paczkomacie). W przypadku odbioru osobistego opłaty za zamówienie dokonuje się w sklepie, wyłącznie gotówką.