• Koszty dostawy

Czas realizacji zamówienia
Większość produktów dostępna jest w sklepie od ręki. W tym przypadku czas realizacji zamówienia (czyli wysłania towaru lub powiadomienia o gotowości towaru do odbioru osobistego) to maksymalnie 1 dzień roboczy liczony od momentu zaksięgowania wpłaty lub - w przypadku płatności przy odbiorze - od momentu złożenia zamówienia w sklepie.
W przypadku gdy produkt nie jest dostępny od ręki i na karcie produktu podana jest informacja "Czas realizacji zamówienia do X dni", należy doliczyć X dni roboczych do czasu realizacji zamówienia.
Jeżeli zamówione zostały produkty mające różne czasy realizacji, to realizacja (wysłanie towaru lub powiadomienie o gotowości towaru do odbioru osobistego) następuje po skompletowaniu całości zamówienia.
O zrealizowaniu zamówienia klient powiadamiany jest e-mailem.

Formy dostawy
W sklepie internetowym "Avenilla - gry planszowe" do wyboru są następujące formy dostawy:
• dostawa do paczkomatu InPost
• dostawa kurierem DPD
• dostawa Pocztą Polską
• dostawa Pocztą Polską z odbiorem w placówce pocztowej
oraz
• odbiór osobisty w sklepie
Wszystkie zakupione w ramach jednego zamówienia produkty wysyłamy w jednej przesyłce.
Przesyłki są starannie zabezpieczone dla uniknięcia uszkodzeń podczas transportu.

Koszty wysyłki
Koszty wysyłki są stałe bez względu na wielkość oraz wagę zamówienia i wynoszą:
• dostawa do paczkomatu InPost - przedpłata 9,90 zł; pobranie 13,90 zł
• dostawa kurierem DPD - przedpłata 14,90 zł; pobranie 18,90 zł
• dostawa Pocztą Polską - przedpłata 13,90 zł; pobranie 17,90 zł
• dostawa Pocztą Polską z odbiorem w placówce pocztowej - przedpłata 11,90 zł; pobranie 15,90 zł
• odbiór osobisty w sklepie - 0 zł
Koszty wysyłki zawierają w sobie koszty pakowania.

Płatność
W przypadku każdej formy dostawy można dokonać przedpłaty (płatność online lub tradycyjny przelew bankowy na konto) albo zapłacić za zamówienie przy odbiorze towaru.
Wpłata na konto bankowe
Wpłaty tradycyjnym przelewem należy dokonywać na konto bankowe podane w potwierdzeniu złożenia zamówienia, wysyłanym do Państwa e-mailem. Należy mieć na uwadze, że w przypadku tradycyjnego przelewu bankowego czas przesyłania wpłaty z banku nadawcy do banku odbiorcy wynosi od kilku do kilkunastu godzin.
Płatność online
Wpłaty można dokonać natychmiast przy złożenia zamówienia. Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
Płatność przy odbiorze
Dla każdej formy dostawy dostępnej w naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania płatności przy odbiorze. W przypadku przesyłki za pobraniem należy uiścić opłatę za zamówienie w momencie odbioru przesyłki (odpowiednio do formy wysyłki - u kuriera, na poczcie lub w paczkomacie). W przypadku odbioru osobistego opłaty za zamówienie dokonuje się w sklepie, wyłącznie gotówką.