• Time's Up - Party

Wywołująca salwy śmiechu nowoczena odmiana gry w kalambury

Wiek 12+
Liczba graczy 4-12
Czas gry ok. 40 minut
74.90
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Koszt wysyłki od 9.9
Odbiór osobisty w sklepie (gotówka) 0
Odbiór osobisty w sklepie 0
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie 11.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 13.9
Poczta Polska 13.9
Kurier DPD 14.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie (pobranie) 15.9
Poczta Polska (pobranie) 17.9
Kurier DPD (pobranie) 18.9

Zamówienie telefoniczne: 607-682-358

Zostaw telefon

Oryginalna i zabawna odmiana tradycyjnej gry w kalambury.

Idealna na spotkania w większym gronie.

Wiek: od 12 lat
Liczba graczy: 4-12
Czas gry: ok. 40 minut
Wydawca: Rebel
Projektant: Peter Sarrett
Wydanie: polskie

NA CZYM POLEGA GRA?
Każda para ma 30 sekund na odgadnięcie jak największej ilości haseł. Jedna osoba próbuje przekazać drugiej, co jest na danej karcie.
Runda 1: opisujemy nasze hasło na wszystkie możliwe sposoby.
Runda 2: używamy jednego tylko słowa i już po nim nasz partner musi odgadnąć, o co chodzi. UWAGA! W drugiej rundzie wykorzystywane są te same karty, co w pierwszej, ponownie rozdawane, więc trafią nam się karty, które mieli przeciwnicy. Musimy uważnie słuchać, jakie hasła odgadują, nie ma przerwy "na herbatę".
Runda 3: nie wolno Ci odezwać się słowem i hasło możesz tylko pokazywać, jak w klasycznych kalamburach. Liczy się pierwsze słowo, które powie odgadująca osoba.
"Time's Up" to nie są zwyczajne kalambury, to są kalambury, przy których nie będziesz mógł wykrztusić słowa ze śmiechu. Tutaj nie musisz znać tych wszystkich ludzi i postaci z bajek, literatury czy popkultury występujących na kartach. Tutaj musisz pamiętać z czym się innym graczom kojarzyły dane postacie i sprytnie te skojarzenia przekazać w skróconej wersji!

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Gra zawiera ponad 220 kart, a na każdej 2 postacie gwarantują niekończącą się zabawę (przy każdej grze używamy tylko około 40 postaci (zależy od liczby graczy); 
  • Nie ma momentu, gdy któryś z graczy się nudzi, czy może pozwolić sobie na odejście od stołu. Wszyscy śledzą poczynania innych graczy, bo w następnej rundzie oni mogą dostać te same karty! 
  • Zakres postaci jest tak szeroki, że możecie do zabawy zaciągnąć i rodziców, i rodzeństwo, i przyjaciół. Wtedy dopiero będzie wesoło! 
  • Praktyczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach. 
  • Gra mieści się w niewielkim woreczku, łatwym w transporcie, co pozwala zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie. 
  • Skojarzenia, których używają gracze, powodują nieustanne wybuchy śmiechu. Jeśli niewielka grupa na imprezie zaczyna grać w "Time's up", szybko dołącza do nich reszta obecnych. Nawet jako widz ma się mnóstwo zabawy.

UWAGA: nowa edycja!
"Time's Up - Party" to nowa edycja, która zawiera hasła dotyczące popkultury. W dużej części są to hasła, które wystąpiły już we wcześniejszej edycji niebieskiej. Niektóre hasła pojawiły się też w żółtej, ale jest sporo nowych haseł, w tym budowle i tytuły filmów oraz książek, które wcześniej nie wystąpiły w żadnej edycji. 

Zawartość pudełka: 
instrukcja • woreczek • klepsydra • 220 kart • notes do zapisywania wyników

Wymiary opakowania: 155 x 105 x 105 mm.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie