• Story Cubes: Akcje

Zestaw „Story Cubes” przedstawiający wykonywanie różnych czynności

Wiek 6+
Liczba graczy 1
Czas gry ok. kilka minut
Brak towaru
33.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od 9.9
Odbiór osobisty w sklepie (gotówka) 0
Odbiór osobisty w sklepie 0
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie 11.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 13.9
Poczta Polska 13.9
Kurier DPD 14.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie (pobranie) 15.9
Poczta Polska (pobranie) 17.9
Kurier DPD (pobranie) 18.9
Zostaw telefon

KOSTKI DO UKŁADANIA OPOWIEŚCI

9 kostek, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści. 
Zestaw kostek budzących skojarzenia z różnymi czynnościami.

Wiek: od 6 lat 
Liczba graczy:od 1 do dowolnej liczby
Czas gry: kilka minut
Wydawca: Rebel
Wydawca: The Creativity Hub / Rebel
Projektant: Rory O'Connor
Wydanie: polskie

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. "Story Cubes" to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.
"Story Cubes: Akcje" są rozszerzeniem kostek opowieści. Tym razem posiadają 54 oryginalne ikonki opisujące większość najważniejszych słów związanych z wykonywaniem czynności,które mogą zostać wykorzystane przy snuciu opowieści.
9 kostek, każda z 6 obrazkami, daje olbrzymie możliwości układania najróżniejszych opowiadań. Starannie wykonane kostki mogą przez kreatywnego gracza być wykorzystane także do urozmaicenia innych gier bądź nawet wymyślania własnych. 

NA CZYM TO POLEGA?
Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę. 
Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie! 
Im więcej będziesz grał w "Story Cubes", tym z większą łatwością będzie ci przychodziło budowanie fascynujących, coraz bardziej rozbudowanych historii. Możesz swą wyobraźnię ćwiczyć sam, możesz także zaprosić grupę znajomych do wspólnej zabawy. Możecie grać indywidualnie lub drużynowo. 
"Story Cubes" zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści? 
"Story Cubes" stworzył Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta niewielka gra szybko okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak również znakomitą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny lub grona przyjaciół. 
Niepozorny zestaw "Story Cubes" gwarantuje wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się, że "Story Cubes" to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracać. 

Zawartość pudełka: 
9 kości • instrukcja

Wymiary opakowania: 80 x 75 x 28 mm 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie