info-urlop-[2018-09]-1140x(1).jpg

  • Lost Cities: Pojedynek

Nowa odsłona klasycznej gry Reinera Knizii "Zaginione miasta"

Wiek 10+
Liczba graczy 2
Czas gry ok. 30 minut
66.90
szt. Do przechowalni
Wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od 9.9
Odbiór osobisty w sklepie (gotówka) 0
Odbiór osobisty w sklepie 0
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie 11.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 13.9
Poczta Polska 13.9
Kurier DPD 14.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie (pobranie) 15.9
Poczta Polska (pobranie) 17.9
Kurier DPD (pobranie) 18.9

Zamówienie telefoniczne: 607-682-358

Zostaw telefon

Uwaga - przedsprzedaż!
Gra ukaże się na rynku około 20 września (wg informacji od wydawcy)

Nowa odsłona klasycznej gry Reinera Knizii "Zaginione miasta"

Piękne nowe ilustracje Vincenta Dutrait.
Dodatkowy, dłuższy wariant rozgrywki 
wprowadzający szósty kolor kart.

Przy zakupie w przedsprzedaży i zaraz po premierze bonus - 10 kart celów (liczba zestawów ograniczona)

Wiek: od 10 lat
Liczba graczy: 2 
Czas gry: ok. 30 minut 
Wydawca: Galakta 
Autor: Reiner Knizia 
Ilustracje: Vincent Dutrait
Wydanie: polskie 

NA CZYM POLEGA GRA?
Pamiętacie "Zaginione Miasta? Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić nowe wcielenie tej gry – "Lost Cities: Pojedynek!" Poznajcie nową wersję klasycznej gry autorstwa Reinera Knizii, zachwycającej pięknymi grafikami Vincenta Dutrait i oferuje dodatkowy, dłuższy wariant rozgrywki, wprowadzający szóstą talię.
Przy pomocy kart zorganizujecie ekspedycje badawcze, które wyruszą do najdalszych, owianych tajemnicą krańców Ziemi: na wieczną zmarzlinę, do lasów deszczowych, na pustynię, do wulkanicznej jaskini oraz pod wodę. Waszym celem jest ukończenie wypraw w jak największej chwale! Jeśli któryś z was jest pewny swojego sukcesu, może założyć się, że ekspedycja się powiedzie. Jednak jak każdy zakład, niesie to ze sobą pewne ryzyko. Gracz z największą liczbą punktów po trzech partiach zostaje zwycięzcą.
"Lost Cities: Pojedynek" to gra karciana z prostymi zasadami, które można wytłumaczyć w kilka minut. Jednak, podobnie jak inne gry Reinera Knizii, oferuje ona bogactwo opcji taktycznych i będzie wymagała od Was przemyślanych ruchów, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Instrukcja to zaledwie 4 małe strony, dzięki którym dowiecie się, jak należy dobierać i zagrywać karty na rozłożoną między Wami kolorową planszę ekspedycji. Karty należy zagrywać ostrożnie, zachowując kolejność od mniej punktowanych do wartych więcej – ekspedycja nie będzie zawracać z drogi! Na końcu rundy następuje podliczenie punktów za wysłane ekspedycje – nie jest to jednak proste dodawanie – gracz zbiera dodatkowe punkty za różne taktyczne zagrania, np. mnoży wartość ekspedycji przez 2, jeśli zagrał jedną kartę zakładu. Czy uda Wam się zaplanować taką ekspedycję, która przywiezie najwięcej skarbów i odkryje zaginione miasta?

Z okazji wydania nowej edycji do wszystkich zamówionych w przedsprzedaży oraz w ciągu kilku pierwszych dni po premierze egzemplarzy gry "Lost Cities: Pojedynek" dołożony zostanie zestaw 10 specjalnych kart z celami, wprowadzającymi do gry ciekawy element taktyczny. Podczas gry lub na jej koniec każdy z graczy może zrealizować zadania poboczne i zdobyć tym samym dodatkowe punkty, które przechyla szalę zwycięstwa na jego stronę!

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie