• 5 Sekund

Szybko myślisz i szybko mówisz! Hit wśród gier imprezowych

Wiek 8+
Liczba graczy 3-6
59.90
Wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od 9.9
Odbiór osobisty w sklepie 0
Odbiór osobisty w sklepie (gotówka) 0
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie 11.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 13.9
Poczta Polska 13.9
Kurier DPD 14.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie (pobranie) 15.9
Poczta Polska (pobranie) 17.9
Kurier DPD (pobranie) 18.9

Zamówienie telefoniczne: 607-682-358

GRA, W KTÓREJ SZYBKO MYŚLISZ I SZYBKO MÓWISZ!

Przebój wśród gier imprezowych!

Wiek: 8+ 
Liczba graczy: 3-6 
Wydawca: Trefl 
Wydanie: polskie 

NA CZYM POLEGA GRA? 
Lubisz adrenalinę? Polubisz "5 Sekund"! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz. 
Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi - nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! 
Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę. 
Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia - jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić! 

Zawartość pudełka: 
372 karty z pytaniami (744 pytania) • 6 kart „Następny" • 6 kart „Zmiana" • 6 pionków • Specjalny czasomierz • plansza • instrukcja

Wymiary opakowania: 261 x 261 x 81 mm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie